id#230 | Ponuka REZERVOVANÉ

REZERVOVANÉ 2-izbový byt, Banská Bystrica, Petelenova, 60 m2

Cena nehnuteľnosti: na vyžiadanie
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

REZERVOVANÉ Ponúkame na prenájom dvojizbový, kompletne vybavený a zariadený byt v novostavbe, v tesnej blízkosti centra Banskej Bystrice na Petelenovej ulici. Svojou polohou sa byt stáva atraktívnym prostredím či už pre mladú rodinu alebo aj jednotlivca. Byt má optimálnu úžitkovú plochu cca 60 m2 vzhľadom na počet izieb, s dôrazom na funkčnosť a variabilitu priestoru. Parkovanie v garáži, murovaná pivnica, výťah a veľkorysá juhozápadná terasa je príjemným bonusom. Budúceho nájomcu čakajú prvotriedne plastové okná, kvalitné spoločné priestory a materiály najvyššej kvality. V blízkosti sa nachádza škôlka, kultúrne inštitúcie, úrady, OD Prior, či reštaurácie. Jednoducho top občianska vybavenosť na dosah- viď. mapka. V centre mesta budete pešo za 7 minút a napojenie autom na Severný obchvat trvá doslova pár sekúnd.
Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, na osobnej obhliadke alebo v kancelárii spoločnosti BB-REALITY, s.r.o. – Skuteckého 17, Banská Bystrica (zabezpečené parkovanie)- Ing. Jan Vundr- 0907 99 88 77, 048 419 18 17, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o. je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom.

Banská Bystrica vznikla ako mesto, ktoré využilo bohatstvo nerastných surovín, ukryté v útrobách zeme, v horách navôkol. Aj preto dostalo mesto do názvu prívlastok „Banská“. So založením slobodného kráľovského mesta a jeho hospodárskym aj kultúrnym rozvojom, sa postupne jeho hranice posúvali a vyrastali aj mnohé osady v okolí. Niektoré z nich sa postupne stali súčasťou samotného mesta. Banská Bystrica má dnes spolu 19 mestských častí, ktoré vám všetky predstavíme. No najprv si prečítajte pár zaujímavostí o miestnych názvoch niektorých častí v meste, ktoré poznáme a bežne používame aj dnes, no možno neviete, prečo sa práve takto nazývajú… 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.74241, LON 19.15698)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: