id#153 | Ponuka NA PRENÁJOM

2-izbový byt, Banská Bystrica, Tulská, 65 m2

Cena: 650 € Akcia
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom priestranný, slnečný, čiastočne zrekonštruovaný, dvojizbový byt upravený na trojizbový s loggiou na treťom podlaží s výťahom v Banskej Bystrici, Fončorda, Tulská ulica 9. Podlahová plocha bytu s príslušenstvom bez loggie je cca 65 m2.  Byt prešiel v roku 2015 rekonštrukciou, bytový dom bol zrekonštruovaný v roku 2016. K bytu prislúcha pivnica.
Mesačná suma prenájmu bytu je 650 € mesačne plus cca 20 € elektrina. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí 1x mesačný nájom, 1x vratná kaucia a 1x nevratný sprostredkovateľský poplatok. V okolí bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť s dobrým parkovaním. Energetický certifikát budovy: B. Panoramatické fotky sú na www.BBreality.sk

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, na osobnej obhliadke alebo v kancelárii spoločnosti BB-REALITY, s.r.o. – Skuteckého 17, Banská Bystrica (zabezpečené parkovanie)- Ing. Jan Vundr- 0907 99 88 77, 048 419 18 17, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o. je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom.

Sídlisko Fončorda sa na západe Banskej Bystrice prepája s Radvaňou a v smere do Tajova s Podlavicami. Výhodou je blízkosť športovísk, plážového kúpaliska a krytej plavárne. Okolité hory poskytujú výborné možnosti na rekreáciu a to ako letnú tak zimnú. V poslednom období sa sídlisko Fončorda začína prepájať s mestom prostredníctvom obchodno-zábavného komplexu Europa Shopping Center. História tohto sídliska sa spája s fabrickým predmestím nachádzajúcim sa na ceste medzi Huštákom a Radvaňou. Názov mestskej štvrte je odvodený od maďarského slova foncsorda (foncsor = amalgám), ktoré označovalo amalgačnú hutu zo 16. st. V nej sa vyrábali drahé kovy zlučovaním s ortuťou, čím vznikal amalgám. Táto huta sa nachádzala približne v priestoroch dnešného Obvodného úradu. V 30. rokoch sa tento objekt dostal do správy armády a tá v 50. rokoch začala za hutou s výstavbou dôstojníckych bytoviek (dnešný Úsvit). Na Fončorde je v súčasnosti približne 9 500 bytov a je druhým najväčším sídliskom v Banskej Bystrici. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.728455, LON 19.116056)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: