id#235 | Ponuka NA PREDAJ

Výrobný objekt, Ružomberok, Kosovo, 1141 m2

Cena: 395.000 €
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj stavbu umiestnenú v areály bývalého poľnohospodárskeho družstva Kosovo v okrajovej časti mesta Ružomberok, prístupnú z vnútro areálovej komunikácie s napojením na miestnu komunikáciu. Zastavaná plocha stavby je 1141m2 na pozemku o výmere 2196 m2.

Dispozičné riešenie:
Bývalý objekt kravína bol komplexne zrekonštruovaný so zmenou užívania na
výrobný objekt so zameraním na výrobu zemiakových drobov.
Budova bola daná do užívania v roku 1964.
V priebehu užívania boli vykonané rôzne rekonštrukčné práce a prístavby..
V roku 2010 bola prevedená celková prestavba vrátane dispozičných zmien na prevádzkovú budovu, potravinársky priemysel - výroba zemiakových drobov s prislúchajúcim technickým a sociálnym zázemím. Zároveň boli zrealizované prístavby k hlavnej budove, v ktorých sú hygienické priestory pre zamestnancov, samostatne pre ženy a mužov a kotolňa, samostatná prístavba rieši priestory v ktorých je zabezpečená likvidácia odpadu.
Súčasťou prestavby boli vnútorné deliace konštrukcie, výmena vnútorných rozvodov inžinierskych sietí, zariaďovacie predmety, vykurovanie, podlahy, výmena okien a dverí, zateplenie stropov, strešnej konštrukcie. Objekt bol opatrený bleskozvodom.
V roku 2017 boli zrealizované - prístavba rampy, plynovej kotolne a likvidácia odpadu.
Technické riešenie:
Základy - základové pätky a pásy. Vodorovné izolácie proti zemnej vlhkosti sú vyhotovené.
Zvislé konštrukcie - železobetónová konštrukcia skeletu, zvislé obvodové a deliace konštrukcie sú murované.
Vodorovné konštrukcie - železobetónové strešné panely, znížený podhľad stropu so zateplením, v sklade zemiakov zateplená strešná konštrukcia doskami z polystyrénu.
Strešná krytina a klampiarske konštrukcie - z pozinkovaného plechu.
Úpravy vnútorných povrchov- prevažne vápenné, vo výrobni, príručných skladoch a hygienických zariadeniach sú keramické obklady.
Úpravy vonkajších povrchov - brizolitová omietka.
Podlahy - keramické dlažby a betónová priemyselná podlaha.
Výplne otvorov dvere sú drevené plné, presklené a plastové, vo výrobných priestoroch plechové,
⁃ okná sú plastové s izolačným dvoj sklom, zväčša opatrené mrežami.
Vnútorné rozvody
-studenej vody a teplej vody,
-kanalizácie s napojením na vnútro areálový rozvod,
-svetelnej a motorickej elektriny,
-vykurovania –plechové panelové vykurovacie telesá,
-vzduchotechniky.
Objekt je vybavený bleskozvodom.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, na osobnej obhliadke alebo v kancelárii spoločnosti BB-REALITY, s.r.o. – Skuteckého 17, Banská Bystrica- Ing. Jan Vundr- 0907 99 88 77, 048 419 18 17, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (parkovanie zabezpečené) V budove sídli Advokátska kancelária URBÁNI & Partners a Notársky úrad JUDr. Ingrid Mazúrovej Šoltésovej.
Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o., je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Zabezpečíme Vám:
-bezplatnú konzultáciu s advokátom v renomovanej advokátskej kancelárii pri príprave zmluvnej dokumentácie, kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania Rezervačnej zmluvy, autorizovanej Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností.
-hypotekárne poradenstvo, vrátane kompletnej finančnej analýzy, kontrola úverového registra pre nastavenie celého procesu financovania kúpy pozemku a výstavby rodinného domu– ponuky zo všetkých bánk šité na mieru podľa Vašich možností a predstáv, kompletná príprava zložky potrebná pre schválenie úveru, zabezpečenie znalca pre znalecký posudok.
Možnosť výmeny za Vašu nehnuteľnosť alebo kúpy prostredníctvom úveru. V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám poradíme pri jeho výbere a aj kompletne zabezpečíme jeho vybavenie- naša spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. sa špecializuje na finančné poradenstvo a kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností, spolupracujeme so všetkými bankovými domami- Československá obchodná banka, mBank, Oberbank, Poštová banka, Prima banka,365 banka, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit bank, VÚB. Spoluprácou s týmito partnermi dokážeme optimálnym spôsobom vyriešiť akýkoľvek zámer nášho klienta a zabezpečiť mu najvýhodnejšie financovanie, ktoré je aktuálne na trhu dostupné. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 49.05864, LON 19.301319)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: