id#183 | Ponuka NA PREDAJ

Pozemok pre RD - rodinné domy, Kordíky, 4200

Cena nehnuteľnosti: na vyžiadanie
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE  ponúkame na predaj slnečný, pozemok s výmerou cca 4200 mv obci Kordíky. V blízkosti pozemku je elektrická a vodovodná prípojka. Bližšie informácie či prípadnú obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle 0948 977 923  s Ing. Petrou Valachovou.

História obce- Historické údaje o obci sú veľmi skromné. Vznik Kordík ako osady banskej komory sa síce predpokladá už v druhej polovici 16. storočia okolo roku 1550.Keďže historickým symbolom obce je cirkevný motív, zaujímavé sú aj údaje o miestnom kostole. V obci je dnes kaplnka zasvätená Navštívenia Panny Márie z roku 1927 ktorá však vznikla namiesto staršej z roku 1837.V poli Obecného pečatidla zo začiatku 19 storočia ktorého odtlačok sa našiel na dokumente už z roku 1858 dokazuje že v obci jestvoval ďaleko starší kostol, ktorý bol pravdepodobne zasvätení Jánovi Nepomuckému. Preto obec má v erbe tohto svätca.

Možnosť výmeny za Vašu nehnuteľnosť alebo kúpy prostredníctvom úveru. V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám radi poradíme pri jeho výbere a aj kompletne zabezpečíme jeho vybavenie- naša spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. sa špecializuje na finančné poradenstvo a kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností, spolupracujeme so všetkými bankovými domami- Československá obchodná banka, mBank, Oberbank, Poštová banka, Prima banka,365 banka, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit bank, VÚB. Spoluprácou s týmito partnermi dokážeme optimálnym spôsobom vyriešiť akýkoľvek zámer nášho klienta a zabezpečiť mu najvýhodnejšie financovanie, ktoré je aktuálne na trhu dostupné. 

Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o., je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Cena nehnuteľnosti je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom úveru. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.771543, LON 19.023861)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: