id#218 | Ponuka NA PREDAJ

Apartmán, Torrevieja, Costa Blanca- Španielsko

Cena: 108.900 €
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Dr. Andrea Slobodníková, Ed.D | +421 918 952 903 | Email: andrea@slobodnikova.sk
Ďalšie ponuky makléra
Popis nehnuteľnosti:

Popis nehnuteľnosti:
Realitná spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. ponúka na predaj dvojúrovňový apartmán na najvyššom poschodí v stredomorskom štýle, situovaný v tichej lokalite s domácimi i zahraničnými susedmi v jednej z najlepších oblastí Torrevieja. Situovanie bungalova je výnimočné aj tým, že si budete môcť užiť dlhé večerné prechádzky v krajinársky upravenom prostredí s množstvom aromatických rastlín (tzv. Aromatický park), V blízkej dostupnosti bungalova sa nachádzajú dve malebné pláže so širokými piesočnatými plážami a krištáľovo čistou vodou, kde nájdete aj množstvo kaviarní a barov. Tiež máte možnosť navštíviť pláž Cabo Cervera alebo známu pláž La Mata, kde sa dostanete autom za 3 minúty.
Na dvoch podlažiach obytnej plochy obsahuje 3 spálne, 1 kúpeľňu, ústredný spoločenský priestor – obývačkou, samostatnú kuchyňu a 2 terasy na poschodiach, ktoré poskytujú neopakovateľné panoramatické výhľady na more a bezprostredné okolie, pričom predná je vybavená markízou a terasa na najvyššom poschodí sa hrdí soláriom s grilom a zasklenou terasou s kuchynským kútom.
K bungalovu prislúcha uzavretá garáž, ako aj spoločné parkovisko pre prípad, že máte dve vozidlá, alebo pre pohodlie vašich hostí. Bonusom pre obyvateľov je komunitný bazén
V dostupnej vzdialenosti od bungalova sa nachádzajú všetky služby (lekár, lekáreň,...), reštaurácie, kaviarne,
Nehnuteľnosť vďaka veľmi žiadanej oblasti, v ktorej sa nachádza, má veľký potenciál i v prípade prenájmu.

Sumarizácia:
Izby: 4 ( obývacia izba, 3 spálne)
Kúpeľne: 1 s vaňou
Zastavaná plocha : 77 m2
Terasa : 2 (30 m2)
Solárium s grilom
Parkovanie : Krytá garáž, spoločné parkovisko
Bazén : exteriérový- komunitný
Zariadený ( vstavaný nábytok, domáce spotrebiče – indukčná varná doska, rúra)
Energetické hodnotenie: G
V prípade záujmu o obhliadku alebo doplňujúcich otázok nás kontaktujte.:

Ing. Jan Vundr (SK, RU, EN)
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+421 907 99 88 77
+421 48 419 18 17

Prezentáciu nehnuteľnosti realizujeme prostredníctvom našich, slovensky hovoriacich maklérov, žijúcich v Španielsku a detailne poznajúcich miestne pomery. Ak ste sa rozhodli investovať do vlastnej nehnuteľnosti tu v Španielsku, na bielom pobreží Costa Blanca (medzi Valenciou a Alicante), radi Vám pomôžeme bezpečne prekonať jazykové a administratívne bariéry pri jej kúpe. Spoločne s Vami prejdeme celým obchodným procesom a v prípade kúpy nehnuteľnosti sa postaráme aj o jej prenájom, správu, údržbu či prípadnú rekonštrukciu.
Realitná spoločnosť BB-REALITY, s.r.o.- zastúpená Ing. Janom Vundrom, spoločne s maklérmi v Španielsku zabezpečuje kompletný balík služieb t.j. zabezpečenie leteniek do Španielska a späť, letiskový transfer, ubytovanie, prezentácia občianskej vybavenosti so slovenským delegátom žijúcim v danej lokalite, autorizovaný právny servis a prípadné VYBAVENIE HYPOTÉKY tu v Španielsku. Budeme Vás sprevádzať počas celého obchodného procesu a samozrejme aj po ňom, ako našich nových Slovenských priateľov tu v Španielsku.
Na Slovensku Vám vieme zabezpečiť predaj, či prípadnú výmenu Vašej nehnuteľnosti, za nehnuteľnosť v Španielsku.
Každopádne si môžete byť istí, že kúpa nehnuteľnosti v jednej z najkrajších prímorských lokalít Španielska- Costa Blanca, je veľmi dobrá a rozumná investícia. HASTA LA VISTA.

Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o. je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom.
Možnosť výmeny za Vašu nehnuteľnosť alebo kúpy prostredníctvom úveru. V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám radi poradíme pri jeho výbere a aj kompletne zabezpečíme jeho vybavenie- naša spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. sa špecializuje na finančné poradenstvo a kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností. Spoluprácou aj so zahraničnými partnermi dokážeme optimálnym spôsobom vyriešiť akýkoľvek zámer nášho klienta a zabezpečiť mu najvýhodnejšie financovanie, ktoré je aktuálne na trhu dostupné.

Costa Blanca (Biele pobrežie) je úsek španielskeho pobrežia Stredozemného mora ležiace v provincii Alicante . Tiahne sa v dĺžke asi 240 kilometrov od mesta Denia na severe (kde nadväzuje na Costa del Azahar) po Pilar de la Horadada, pri pobreží sa nachádza ostrov Nueva Tabarca.
Názov Costa Blanca nepochádza od miestnych obyvateľov, bol vytvorený až v päťdesiatych rokoch 20. storočia ako súčasť propagačnej kampane British Airways , údajne podľa typických dedín s bielymi domčekmi.
Región patrí k najnavštevovanejším miestam Španielska: ponúka tristo dní slnečného svitu v roku a priemernú ročnú teplotu 20 ° C, kúpať v mori sa dá od apríla do októbra.
Po druhej svetovej vojne sem začali jazdiť ako prví Nemci, neskôr pobrežie objavili aj turisti z britských ostrovov a východnej Európy.
Na Costa Blanca je možné nájsť piesočné aj kamienkové pláže, v oblasti Marina Alta zasahujú hory do tesnej blízkosti mora. Hlavným turistickým centrom oblasti je Benidorm s množstvom vysoko podlažných hotelov, ďalšími významnými letoviskami sú Xàbia , Calp alebo Benissa . Turisti navštevujú tiež veľkomesto Alicante s množstvom architektonických pamiatok, predovšetkým hradom Castillo Santa Bárbara, háje datľových paliem v okolí Elche, zábavný park Terra Mítica , bývalé kúpele Preventori d'Aigües alebo gotickú katedrálu v Orihuele .
Costa Blancu je možné rozdeliť na dve časti s hranicou pri hlavnom meste Alicante. Severná časť leží v susedstve horských masívov a je o poznanie zelenšia. Južná časť naopak trpí skôr suchom (ročne tu spadne sotva 250 mm zrážok), zato však má dlhé belostné pláže a piesočné duny, jedny z najvýznamnejších na španielskom pobreží. Rozľahlá oblasť pohyblivých dún sa tiahne od južnej časti mesta Santa Pola až po oblasť La Mata v Torrevieja. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 37.97872, LON -0.68222)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Dr. Andrea Slobodníková, Ed.D | +421 918 952 903 | Email: andrea@slobodnikova.sk
Ďalšie ponuky makléra
Podobné ponuky nehnuteľností: