id#248 | Ponuka PREDANÉ

PREDANÉ 3-izbový byt s garážou, Martin, Björnsonova, 65 m2

Cena nehnuteľnosti: na vyžiadanie
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

PREDANÉ Realitná spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj slnečný trojizbový byt o výmere 65 m2 v zateplenom bytovom dome s presklenou loggiou, komorou a výťahom v centre mesta Martin- Björnsonova ulica, na 4/12 poschodí. Byt bol v cca roku 2019 kompletne zrekonštruovaný. Bytový dom je zateplený, má zrekonštruovanú strechu.
Byt je kúpou ihneď voľný. Energetický certifikát budovy: B.

Byt je dispozične veľmi dobre riešený. Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa ocitnete v centrálnej chodbe kde je priestranná vstavaná skriňa. S chodby je samostatný vstup do šatníka, kúpeľni s vaňou a sprchovacím kútom, samostatného WC, kuchyni, obývačky a dvoch spální. Veľkým plusom je uzatvorená presklená lodžia. Byt sa predáva čiastočne zariadený. Byt je kúpou voľný a ihneď obývateľný. K bytu prislúcha pivnica. Samostatne k bytu je možné dokúpiť garáž, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti bytu- viď. foto.

Bytový dom z roku 1985 je udržiavaný a prešiel význačnou obnovou. Má vymenené okná a dvere v spoločných priestoroch, zateplenú fasádu, strechu. Obnovené sú aj oba vstupy do domu, doplnený elektronický vrátnik a obidva veľké výťahy, nachádzajúce sa v bytovom dome. Zateplené boli stropy v pivničných priestoroch.

V tesnej blízkosti nájdete kompletnú občiansku vybavenosť - detské ihrisko, školu, škôlku, obchodný dom s potravinami, obchodmi a službami, reštaurácie, zastávku MHD, športoviská, plaváreň a množstvo iného. Do centra mesta sa pešo dostanete iba za 5 minút. Ponuka je vhodná na komfortné bývanie, ale aj ako investícia, keďže táto lokalita je veľmi vyhľadávaná.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, na osobnej obhliadke alebo v kancelárii spoločnosti BB-REALITY, s.r.o. – Skuteckého 17, Banská Bystrica (zabezpečené parkovanie)- Ing. Jan Vundr- 0907 99 88 77, 048 419 18 17, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o., je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Cena nehnuteľnosti je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom úveru.

Stred je mestská časť mesta Martin zriadená na základe Štatútu. Žije tu približne 5000 obyvateľov, ktorých zastupujú v Mestskom zastupiteľstve štyria poslanci. Mestská časť v sebe zahŕňa centrum mesta a jeho bezprostredné okolie. Susedí s mestskou časťou Ľadoveň – Jahodníky – Tomčany a Severom.

Okrem historického centra s dvomi kostolmi, divadlom, múzeami, železničnou a autobusovou stanicou sa tu nachádzajú viaceré kultúrne pamiatky a obchody. V severnej časti sa nachádza panelové sídlisko, štadión a plaváreň. Sídli tu aj lekárska fakulta, školy, škôlky, umelecká škola, gymnázium, Slovenská národná knižnica, viaceré úrady či Matica slovenská.

ULICE: 29.augusta, A. Kmeťa, A. Pietra, A. Sokolíka, Bernolákova, Björnsonova, Daxnerova, Divadelná, E. B. Lukáča, Francisciho, Hečkova, Holubyho, Kohútova, Kukučínova, Kuzmányho, L. Novomeského, M. R. Štefánika, Malá Hora, Memorandové námestie, Moskovská, Moyzesova, Námestie J. C. Hronského, Námestie S. H. Vajanského, Námestie SNP, Novákova, P. Mudroňa, P. O. Hviezdoslava, Riadok, Sládkovičova, Škultétyho, Šoltésovej, Štúrovo námestie, Tajovského, Tehelná, Thurzova, Ulica Jána Bohdana Hroboňa, V. P. Tótha, Záborského

Iné verejné priestranstvá: pri GR ZŤS, pri kine Moskva, Sv. Martina, Tehelňa, Za hotelom Slovan. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 49.07212, LON 18.92372)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: