id#243 | Ponuka NA PREDAJ

1-izbový byt, Banská Bystrica, Tr. Hradca Králové, 40 m2

Cena: 129.000 €
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

. Realitná spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj zariadený, južne orientovaný, priestranný jednoizbový byt ZV typu (viď pôdorys) o výmere 40 m2 v zateplenom bytovom dome s balkónom, vonkajšou komorou a výťahom v Banskej Bystrici- Fončorda- Trieda Hradca Králové, na 5/7 poschodí. Byt bol v cca roku 2019 kompletne zrekonštruovaný. Bytový dom je zateplený, má zrekonštruovanú strechu.
. Mesačné nájomné za byt je cca 80 Eur plus optický internet, plyn a elektrina. V blízkosti bytu je kompletná občianska vybavenosť, bezproblémové parkovanie. Bytový dom má slušných a bezproblémových majiteľov bytov. Byt je kúpou ihneď voľný. Energetický certifikát budovy: B.
Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, na osobnej obhliadke alebo v kancelárii spoločnosti BB-REALITY, s.r.o. – Skuteckého 17, Banská Bystrica (zabezpečené parkovanie)- Ing. Jan Vundr- 0907 99 88 77, 048 419 18 17, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o., je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Cena nehnuteľnosti je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom úveru.

Sídlisko Fončorda sa na západe Banskej Bystrice prepája s Radvaňou a v smere do Tajova s Podlavicami. Výhodou je blízkosť športovísk, plážového kúpaliska a krytej plavárne. Okolité hory poskytujú výborné možnosti na rekreáciu a to ako letnú tak zimnú. V poslednom období sa sídlisko Fončorda začína prepájať s mestom prostredníctvom výstavby obchodno-zábavného komplexu Europa Shopping Center.

História tohto sídliska sa spája s fabrickým predmestím nachádzajúcim sa na ceste medzi Huštákom a Radvaňou. Názov mestskej štvrte je odvodený od maďarského slova foncsorda (foncsor = amalgám), ktoré označovalo amalgačnú hutu zo 16. st. V nej sa vyrábali drahé kovy zlučovaním s ortuťou, čím vznikal amalgám. Táto huta sa nachádzala približne v priestoroch dnešného Obvodného úradu. V 30. rokoch sa tento objekt dostal do správy armády a tá v 50. rokoch začala za hutou s výstavbou dôstojníckych bytoviek (dnešný Úsvit). Na Fončorde je v súčasnosti približne 9 500 bytov a je druhým najväčším sídliskom v Banskej Bystrici. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.73754, LON 19.11897)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: