id#146 | Ponuka REZERVOVANÉ

REZERVOVANÉ- Rodinný dom - RD, Povrazník, 423

Cena: 34.000 €
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

REZERVOVANÉ Výhradne ponúkame na predaj gazdovský rodinný dom v obci Povrazník, 30 minút jazdy autom z krajského mesta Banská Bystrica. Dom má úžitkovú plochu 427 m2, z čoho je 75 m2 obytná časť a 352 m2 je hospodárska časť. Obytná časť domu je postavená z kameňa a dreva, hospodárske budovy sú v prevažnej časti z dreva. Do domu je zavedená elektrická energia a rovnako tak aj vodovodná prípojka. WC je suché. Dom má vlastnú pivnicu vhodnú na celoročné uskladnenie zemiakov respektíve zeleniny. Rozľahlé humno umožňuje uskladniť dostatočné množstvo sena, ustajniť zvieratá, garážovať rôznu techniku, no rovnako tak poskytuje veľmi zaujímavý priestor na rôzne stavebné úpravy v nadväznosti na priestrannú 10 árovú záhradu (1000 m2).
Bližšie informácie či prípadnú obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle 0908 99 88 77, Ing. Mário Hanzel, www.bbreality.sk

Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o. je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Možnosť výmeny za Vašu nehnuteľnosť alebo kúpu prostredníctvom úveru. V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom úveru Vám radi poradíme pri jeho výbere a aj kompletne zabezpečíme jeho vybavenie- naša spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. sa špecializuje na finančné poradenstvo a kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností, spolupracujeme so všetkými bankovými domami - Československá obchodná banka, mBank, Oberbank, OTP banka, Prima banka, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit bank, VÚB. Spoluprácou s týmito partnermi dokážeme optimálnym spôsobom vyriešiť akýkoľvek zámer nášho klienta a zabezpečiť mu najvýhodnejšie financovanie, ktoré je aktuálne na trhu dostupné. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0908 99 88 77, Ing. Mário Hanzel, www.bbreality.sk

Povrazník je podhorskou obcou pod úbočiami severnej Poľany. Lokalita je tak vhodná na relax a oddych napríklad pri prechádzkach po okolitej prírode, ktorou prechádza aj viacero cyklotrás. Pri obci sa nachádza jedinečná vulkanická jaskyňa – Ďuríkova diera. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.71603, LON 19.364949)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: