id#262 | Ponuka NA PREDAJ

Rodinný dom - RD, Banská Bystrica, Slnečné stráne

Cena nehnuteľnosti: na vyžiadanie
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

Rezidenčný projekt PANORAMA predstavuje komplex deviatich nadštandardne riešených rodinných domov s realizáciou výstavby v dvoch etapách. Projekt je situovaný v exkluzívnej lokalite Banskej Bystrice- Slnečné stráne. Lokalita je pre bývanie výnimočne lukratívna, keďže poskytuje výhodu bývania v blízkosti centra mesta v peknom prírodnom prostredí. Zároveň ponúka panoramatický výhľad na historické centrum mesta a okolitú krajinu.
V prvej etape projektu uvádzame do predaja 6 už stojacích rodinných domov v procese výstavby pred dokončením (s označením B1 až B6). Cenovú ponuku radi zašleme záujemcovi.

Architektonické a konštrukčné riešenie
Domy sú dvojpodlažné s plochou strechou osadené do terénu. Pri navrhovaní dispozičného riešenia domov bol kladený dôraz na priaznivé orientovanie obytných priestorov na južnú a východnú stranu s panoramatickým výhľadom. Každý rodinný dom má garáž pre jedno auto a jedno parkovacie miesto na spevnenej ploche pod strechou. Vstup do domov je bezbariérový a parkovacie státia aj garáže sú v úrovni komunikácie a prvého nadzemného podlažia.
Rodinné domy sú murované z ľahčených tvárnic zo 100% prírodnej zmesi kremičitého piesku, vápna a vody. Stropy sú monolitické, železobetónové. Vnútorné nenosné steny sú murované. Obvodový plášť domov je zateplený minerálnou vlnou. Veľkoformátové plastové okná s izolačným trojsklom zabezpečujú dostatočné presvetlenie interieru. Teplovýmenný obal celej stavby spĺňa všetky normové požiadavky na tepelno-izolačné vlastnosti konštrukcií, rovnako aj hygienické a energetické kritériá. Vnútornú tepelnú pohodu domov zabezpečuje elektrické podlahové vykurovanie. V obývacej miestnosti je realizovaná stavebná predpríprava pre umiestnenie krbu. Vetranie je energeticky úsporné, každý dom má riadené vetranie s centrálnou rekuperačnou jednotkou, ktorá privádza čerstvý vzduch zbavený peľov a prachových častíc. Domy sú energeticky úsporné, z teplotechnického hľadiska spĺňajú požiadavky na zatriedenie do kategórie A1.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, na osobnej obhliadke alebo v kancelárii spoločnosti BB-REALITY, s.r.o. – Skuteckého 17, Banská Bystrica (zabezpečené parkovanie)- Ing. Jan Vundr- 0907 99 88 77, 048 419 18 17, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o., je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Cena nehnuteľnosti je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom úveru. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.75056, LON 19.12953)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: