id#162 | Ponuka NA PREDAJ

Vidiecky dom, Senohrad, 100

Cena: 57.000 €
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

 

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj dva staršie gazdovské domy na slnečnom pozemku s výmerou 1640 m2 v obci Senohrad. Domy sú v pôvodnom stave, čo umožňuje novému majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Na pozemku sa okrem vodovodu nachádzajú dve studne. Obec Senohrad leží v údolí riečky Litava v Krupinskej planine. Nadmorská výška stredu obce je 592 m n. m., rozloha chotára 1 520 ha. Administratívne je obec začlenená do okresu Krupina, od ktorej je vzdialená 16 km východným smerom. Do Zvolena je to z obce 24 km severným smerom, Veľký Krtíš je vzdialený 20 km južne. V obci sa križujú cesty II/526 (Hontianske Nemce – Podkriváň) a II/527 (Zvolen – Veľký Krtíš). Bližšie informácie či prípadnú obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle 0915 53 33 03– Sitová Ivona.

Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o. je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Možnosť výmeny za Vašu nehnuteľnosť alebo kúpy prostredníctvom úveru. V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám radi poradíme pri jeho výbere a aj kompletne zabezpečíme jeho vybavenie- naša spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. sa špecializuje na finančné poradenstvo a kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností, spolupracujeme so všetkými bankovými domami- Československá obchodná banka, mBank, Poštová banka, Prima banka, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit bank, VÚB. Spoluprácou s týmito partnermi dokážeme optimálnym spôsobom vyriešiť akýkoľvek zámer nášho klienta a zabezpečiť mu najvýhodnejšie financovanie, ktoré je aktuálne na trhu dostupné. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 53 33 03, Ivona Sitová, BBreality.sk

 

  
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.357379, LON 19.197401)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: