BB-REALITY, s.r.o je realitná spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom realitnom trhu viac ako 20 rokov. Naša platforma je založená na poskytovaní kúpy, predaja, prenájmu, správy a rekonštrukcii nehnuteľností.

Hlavným cieľom našej práce je poskytovať kvalitné a komplexné služby v oblasti realít, vrátane sprostredkovania právnych služieb, trhového oceňovania, správy nehnuteľností a hypotekárnych úverov, nie len na Slovensku ale aj zahraničí s dôrazom na Španielsko. Osobitnou skupinou našich služieb je aj výmena nehnuteľností doma i v zahraničí. Plníme požiadavky zodpovedajúce vašim predstavám a potrebám.

Garantujeme beztarostný a plynulý priebeh kúpno predajných procesov, osobnú a otvorerenú komunikáciu vedúcu k spokojnosti našich klientov.

 

Ing. Jan Vundr - Majiteľ, konateľ spoločnostiPonúkame aj predaj a prenájom nehnuteľností v ŠPANIELSKU

Ak ste sa rozhodli investovať do vlastnej nehnuteľnosti v Španielsku, v aktuálnej ponuke máme nehnuteľnosti na bielom pobreží Costa Blanca a radi vám pomôžeme prekonať jazykové a administratívne bariéry pri jej kúpe. Spoločne s vami prejdeme celým obchodným procesom a v prípade záujmu sa postaráme aj o jej prenájom, správu, údržbu či prípadnú rekonštrukciu.

Spoločne so španielskymi partnermi okrem základných služieb zabezpečujeme i letenky do Španielska a späť, letiskový transfer, ubytovanie, slovenského delegáta žijúceho v danej lokalite a autorizovaný právny servis. Budeme Vás sprevádzať počas celého obchodného procesu a samozrejme sme dispozícii aj po jeho ukončení. Navyše, na Slovensku Vám vieme zabezpečiť predaj, či prípadnú výmenu Vašej nehnuteľnosti, za nehnuteľnosť v Španielsku. Každopádne si môžete byť istí, že kúpa nehnuteľnosti v jednej z najkrajších prímorských lokalít Španielska - Costa Blanca, je rozumná a veľmi efektívna investícia.

V prípade záujmu nás kontaktujte.

 

Španielsko
Španielsko