id#253 | Ponuka NA PREDAJ

Rodinný dom - RD, Banská Bystrica, Na Uhlisku

Cena nehnuteľnosti: na vyžiadanie
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj sedem izbový rodinný dom vo vyhľadávanej časti Banskej Bystrice v mestskej časti Uhlisko. Dom je vhodný pre trvalé bývanie ako aj podnikateľské účely.

Dom je súčasťou dvojdomu a nachádza sa na pozemku o celkovej výmere 526 m² z čoho zastavaná plocha domom je 134,4 m². Má jedno podzemné a dve nadzemné podlažia. Každé podlažie má samostatný vstup.

Suterén pozostáva zo vstupnej chodby a piatich miestností o celkovej výmere 98,1 m². Podlahy v podzemnom podlaží sú s cementovým poterom. Bola tu kompletne spravená elektroinštalácia. Je tu osadený plynový kotol UK a zásobník TUV.

Prvé nadzemné podlažie pozostáva z chodby, troch miestností, kuchyne, samostatnej toalety, samostatnej kúpeľne so sprchovým kútom a skladu. Podlahy na prízemí sú v chodbe a kúpeľni z keramickej dlažby, v izbách parketové vlysové z tvrdého dreva. Stropy sú riešené kazetovým podhľadom s osvetlením. Celková rozloha prvého nadzemného podlažia je 104,36 m² a momentálne je využívané na administratívne účely.

Podkrovné podlažie pozostáva z chodby a štyroch miestností, chodby, samostatnej toalety, samostatnej kúpeľne a balkóna. Podlahy sú z drevenej palubovky a keramické dlažby. Stropy sú s kazetovým podhľadom alebo dreveným obkladom. Je tu vybudovaný krb. Celková rozloha tohto podlažia je 108,39 m². Toto poschodie disponuje aj loggiou o výmere 3 m².

Na pozemku prislúchajúcom k domu je vybudované aj parkovisko pre 6 áut.
Dom je napojený na mestskú kanalizáciu, plyn, elektrinu a vodu a je taktiež komplet vybavený počítačovými sieťami so serverom.
Rodinný dom je zabezpečený novým kamerovým bezpečnostným systémom, pričom v každej miestnosti je pohybový senzor, je napojený na pult centrálnej ochrany (PCO) a ochrana objektu je ovládaná diaľkovo pomocou GSM brány.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, na osobnej obhliadke alebo v kancelárii spoločnosti BB-REALITY, s.r.o. – Skuteckého 17, Banská Bystrica (zabezpečené parkovanie)- Ing. Jan Vundr- 0907 99 88 77, 048 419 18 17, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o., je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Cena nehnuteľnosti je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom úveru. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.732073, LON 19.155127)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: