id#239 | Ponuka NA PREDAJ

Rodinný dom - RD, Banská Bystrica, Kostiviarská cesta, 520 m2

Cena: 200.000 €
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

V prímestskej časti Banskej Bystrice- Kostiviarska, EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj novostavbu bezbariérového rodinného domu na slnečnom a rovinatom pozemku o výmere cca 520 m2, skolaudovaný v roku 2022. Zastavaná plocha pozemku je 169 m2, obytná plocha domu je cca 100 m2. Rozloženie domu: obývačka, chodba, kuchyňa, spálňa, hosťovská izba, 2x kúpeľňa s WC, južná terasa. Parkovanie je vo dvore pre štyri a viac áut. Vo dvore je vybudovaný prístrešok o výmere 7m x 7m, ktorý je možný dobudovať podľa vlastného vkusu na čokoľvek- dielňa, garáž, sauna, prevádzka ...
Vykurovanie je riešené ústredným plynovým teplovodným kúrením- mesačné náklady na kúrenie sú 50 Eur. Novostavba je napojená na vodovodnú, plynovú a elektrickú prípojku 230/400. Energetický certifikát B.
Bližšie informácie či prípadnú obhliadku si môžete dohodnúť na tel. číslach 0907 99 88 77, 048/419 18 17, Ing. Vundr, www.BBreality.sk
Príjemný životný štýl, tiché prostredie, blízkosť centra mesta a výborná občianska vybavenosť, to sú dôležité vlastnosti, ktoré Vám uvedená lokalita prináša.

-Zabezpečíme Vám:
-bezplatnú konzultáciu s advokátom v renomovanej advokátskej kancelárii pri príprave zmluvnej dokumentácie, právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania Rezervačnej zmluvy, autorizovanej Kúpnej zmluvy a Návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností.
- hypotekárne poradenstvo, vrátane kompletnej finančnej analýzy, kontrola úverového registra pre nastavenie celého procesu financovania kúpy pozemku a výstavby rodinného domu –
ponuky zo všetkých bánk šité na mieru podľa Vašich možností a predstáv, kompletná príprava zložky potrebná pre schválenie úveru, zabezpečenie znalca pre znalecký posudok.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, na osobnej obhliadke alebo v kancelárii spoločnosti BB-REALITY, s.r.o. – Skuteckého 17, Banská Bystrica (zabezpečené parkovanie)- Ing. Jan Vundr- 0907 99 88 77, 048 419 18 17, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o., je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Cena nehnuteľnosti je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom úveru.

SÁSOVÁ, RUDLOVÁ A KOSTIVIARSKA
Najväčšie banskobystrické sídlisko, vzniklo pri pôvodnej osade Sásová. Tá svoje meno dostala po synovi prvého bystrického richtára – Mikulášovi Sasovi. Ondrejov syn Mikuláš totiž dostal prívlastok Sas. Menej známy je názov Svätý Anton podľa starobylého kostola v Sásovej, ktorý je zasvätený sv. Antonovi a Pavlovi.
Od Sásovej sa časom odčlenila časť chotára v prospech richtára Rudelina. Tak vznikla Rudlová. Obyvatelia Rudlovej sa venovali murárskemu remeslu a poľnohospodárstvu.
Kostiviarsku založil v 13. storočí syn prvého richtára Ondreja, Heinzmann. Preto sa vtedy nazývala Heinzmannova Ves. Nachádzal sa tu mlyn s hámrom na spracovanie surového železa, z ktorého sa vyrábali šable. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.75766, LON 19.14344)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: