id#260 | Ponuka NA PREDAJ

2-izbový byt, Horná Mičiná- 5 km od Banskej Bystrice

Cena: 115.000 €
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

Realitná spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj dvojizbový byt o výmere 32 m2 v obci Horná Mičiná. Byt sa nachádza na prízemí, pozostáva zo vstupného zádveria, WC, kúpeľne, obývacej izby s kuchynským kútom, chodby a spálne.
Konštrukčný systém: Bytový dom má murované zvislé nosné konštrukcie z plnej pálenej tehly, železobetónové monolitické vodorovné nosné konštrukcie, valbovú strechu s krytinou z pozinkovaného plechu.
Vybavenosť bytu: Byt a bytový dom bol daný do užívania v roku 2004. Byt má plastové okná, má murovaný priestor kúpeľne, WC s vybavením: sprchový kút, keramické umývadlo so skrinkou, keramický obklad dlažba, chrómové pákové batérie, samostatný priestor WC so zadnou nádržkou, kuchynská linka s fóliovanými dvierkami, elektrický sporák so sklokeramickou varnou doskou, nerezový kuchynský drez, batéria páková chrómová, podlahy: veľkoplošné laminátové, dvere drevené plné osadené v drevených zárubniach, omietky vápenné hladké, vykurovanie elektrickými konvektomi, ohrev TUV elektrickým zásobníkom vo WC.
Príslušenstvo bytu: Murovaná pivnica na prízemí.
Vybavenosť' bytového domu: Dom je napojený na verejné rozvody vody, kanalizácie a rozvody elektrickej energie, elektronický vrátnik dom je komplexne zateplený kontaktným zatepľovacím systémom s omietkou na báze umelých látok.

V blízkosti bytu kompletná občianska vybavenosť, parkovanie pred a za budovou. Bytový dom má slušných a bezproblémových majiteľov bytov. Energetický certifikát budovy: A

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, na osobnej obhliadke alebo v kancelárii spoločnosti BB-REALITY, s.r.o. – Skuteckého 17, Banská Bystrica (zabezpečené parkovanie)- Ing. Jan Vundr- 0907 99 88 77, 048 419 18 17, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o., je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Cena nehnuteľnosti je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom úveru.
Možnosť výmeny za Vašu nehnuteľnosť alebo kúpy prostredníctvom úveru. V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám radi poradíme pri jeho výbere a aj kompletne zabezpečíme jeho vybavenie- naša spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. sa špecializuje na finančné poradenstvo a kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností, spolupracujeme so všetkými bankovými domami- Československá obchodná banka, mBank, Oberbank, OTP banka, Poštová banka, Prima banka, Sber bank, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit bank, VÚB. Spoluprácou s týmito partnermi dokážeme optimálnym spôsobom vyriešiť akýkoľvek zámer nášho klienta a zabezpečiť mu najvýhodnejšie financovanie, ktoré je aktuálne na trhu dostupné. V prípade záujmu o obhliadku alebo doplňujúcich otázok ma kontaktujte na 0907 99 88 77, 048/419 18 17 alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.698403, LON 19.213826)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: