id#138 | Ponuka REZERVOVANÉ

1-izbový byt, Banská Bystrica, Skuteckého, 33 m2

Cena nehnuteľnosti: na vyžiadanie
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom priestranný, južný, kompletne zrekonštruovaný, jednoizbový tehlový podkrovný byt v centre Banskej Bystrice na ulici Skuteckého. Podlahová plocha bytu s príslušenstvom je cca 33 m2. Byt prešiel v rolu 2020 kompletnou rekonštrukciou. K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto vo dvore bytového domu. Teplo v byte je zabezpečené ústredným kúrením. Energetický certifikát budovy: B. V prípade záujmu o obhliadku alebo doplňujúcich otázok nás kontaktujte na tel.: Jan Vundr- 0907 99 88 77, 048/419 18 17.

Cena prenájmu je 350 Eur/ mesiac bez elektrickej energie. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí 1x mesačný nájom, 1x vratná kaucia a 1x nevratný sprostredkovateľský poplatok. Nájomná zmluva sa uzatvára minimálne na 12 mesiacov. Preferujeme klienta nefajčiara bez domácich zvierat.
V blízkosti bytu je kompletná občianska vybavenosť- jasle, materské školy, základná škola, vlaková a autobusová stanica Terminál, MHD, poliklinika, polícia ... . V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať: Jan Vundr, 0907 99 88 77.

UPOZORNENIE!
Vzhľadom na mimoriadny stav súvisiaci s vírusom COVID-19 platia pre ohliadky nehnuteľností tieto pravidlá:
-Záujemcovia/ Klienti nemajú výnimky na úkony spojené s realitnou transakciou (napr. obhliadka, cesta k notárovi a pod.). Jedinou výnimkou je možnosť ísť do banky, ak daná osoba má test na Covid nie starší ako 7 dní.
-Záujemcovia/ Klienti však môžu uplatniť zákonnú výnimku z Vyhlášky, a to v situáciách, kedy ide o nevyhnutnú životnú potrebu. Tou je v súvislosti s obhliadkou myslená okamžitá potreba zaobstarania nového bývania. Týka sa to záujemcov/klientov, ktorí v čase platnosti zákazu vychádzania nemajú bývanie a čím skôr si ho potrebujú zaobstarať v spolupráci s realitnou kanceláriou, ktorá im ho pomôže nájsť skôr, než by sa im to podarilo osobne.
-Záujemcovia/ Klienti nie sú v karanténe
-Záujemcovia/ Klienti nemajú cestovateľskú anamnézu a ani sa s nikým, kto by túto anamnézu mal nestretli.
-Obhliadky sa vykonávajú výhradne s minimálnym počtom ľudí s určenými ochrannými pomôckami.

Odmena za TIP :
V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti?
Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.740131, LON 19.153214)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: