id#156 | Ponuka NA PREDAJ

2-izbový byt, Banská Bystrica, Jesenského, 55

Cena nehnuteľnosti: na vyžiadanie
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE  ponúkame na predaj novostavbu  2-izbový byt na 1. poschodí s výťahom o výmere  55 m2 plus veľká terasa v centre Banskej Bystrice – Jesenský vŕšok. Byt je vnútorný, slnečný.  Nakoľko sa jedná o niekoľkoročnú novostavbu, v byte je nová kúpeľňa, podlahy, kuchynská linka vyrobená na mieru. Veľkou výhodou nehnuteľnosti sú nízke mesačné náklady, lokalita a veľká terasa. Bližšie informácie či prípadnú obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle 0915 53 33 03– Sitová Ivona.

 

Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o. je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

 

Možnosť výmeny za Vašu nehnuteľnosť alebo kúpy prostredníctvom úveru. V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám radi poradíme pri jeho výbere a aj kompletne zabezpečíme jeho vybavenie- naša spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. sa špecializuje na finančné poradenstvo a kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností, spolupracujeme so všetkými bankovými domami- Československá obchodná banka, mBank,  Poštová banka, Prima banka,  Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit bank, VÚB. Spoluprácou s týmito partnermi dokážeme optimálnym spôsobom vyriešiť akýkoľvek zámer nášho klienta a zabezpečiť mu najvýhodnejšie financovanie, ktoré je aktuálne na trhu dostupné. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 53 33 03, Ivona Sitová, BBreality.sk

 

  
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.730562, LON 19.155589)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: