id#192 | Ponuka NA PRENÁJOM

1-izbový byt, Banská Bystrica, Družby, 35 m2

Cena: 450 €
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame klientom na PRENÁJOM jednoizbový byt v Banskej Bystrici- Fončorda- Družby. Mesačná suma prenájmu je 450 € vrátane energií. Dispozične dobre riešený byt je zariadený a novo zrekonštruovaný, vhodný na okamžité užívanie. Výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, okamžité užívanie a bezproblémové parkovanie- to sú veľké prednosti ponúkanej nehnuteľnosti.

Súhrn:
Balkón/ loggia : Nie
Výťah: Nie
Výmera: 37 m2
Priechodné izby: Áno
Poschodie: prízemie
Bezpečnostné dvere: Áno
So zariadením: Čiastočne
Internet: Možnosť pripojenia na optický internet.
Študentský nájom: Áno
Pes/ mačka: Áno
Fajčiari: Nie
Prvá platba: Dva nájmy plus nevratný depozit.
Voľné od: Ihneď.
Energetický certifikát: B

Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o. je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prenájmu nehnuteľnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať- Jan Vundr, +421 907 99 88 77, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,

Fončorda
Sídlisko Fončorda sa na západe Banskej Bystrice prepája s Radvaňou a v smere do Tajova s Podlavicami. Výhodou je blízkosť športovísk, plážového kúpaliska a krytej plavárne. Okolité hory poskytujú výborné možnosti na rekreáciu a to ako letnú tak zimnú. V poslednom období sa sídlisko Fončorda začína prepájať s mestom prostredníctvom výstavby obchodno-zábavného komplexu Europa Shopping Center. História tohto sídliska sa spája s fabrickým predmestím nachádzajúcim sa na ceste medzi Huštákom a Radvaňou. Názov mestskej štvrte je odvodený od maďarského slova foncsorda (foncsor = amalgám), ktoré označovalo amalgačnú hutu zo 16. st. V nej sa vyrábali drahé kovy zlučovaním s ortuťou, čím vznikal amalgám. Táto huta sa nachádzala približne v priestoroch dnešného Obvodného úradu. V 30. rokoch sa tento objekt dostal do správy armády a tá v 50. rokoch začala za hutou s výstavbou dôstojníckych bytoviek (dnešný Úsvit). Na Fončorde je v súčasnosti približne 9 500 bytov a je druhým najväčším sídliskom v Banskej Bystrici. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.72502, LON 19.122936)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: