id#120 | Ponuka NA PRENÁJOM

3-izbový byt, Banská Bystrica, Trieda SNP, 70 m2

Cena: 550 €/mes.
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

BB-REALITY, s.r.o. Vám ponúka na prenájom 3-izbový tehlový byt v centre Banskej Bystrice na ulici Trieda SNP 10. Byt je kompletne zrekonštruovaný, kompletne zariadený, pripojený na optický internet, má výmeru cca 70 m2, nachádza sa na 2/4 poschodí, má dva balkóny. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, kuchyne, obývačky s balkónom a spálne s balkónom.
Cena prenájmu je 690 Eur/ mesiac vrátane energií a optického internetu. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí 1x mesačný nájom, 1x vratná kaucia a 1x nevratný sprostredkovateľský poplatok. Nájomná zmluva sa uzatvára minimálne na 12 mesiacov. Preferujeme klienta nefajčiara bez domácich zvierat.
V blízkosti bytu je kompletná občianska vybavenosť- jasle, materské školy, základná škola, vlaková a autobusová stanica Terminál, MHD, poliklinika, polícia ... . V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať: Jan Vundr, 0907 99 88 77.

UPOZORNENIE!
Vzhľadom na mimoriadny stav súvisiaci s vírusom COVID-19 platia pre ohliadky nehnuteľností tieto pravidlá:

-Záujemcovia/ Klienti nemajú výnimky na úkony spojené s realitnou transakciou (napr. obhliadka, cesta k notárovi a pod.). Jedinou výnimkou je možnosť ísť do banky, ak daná osoba má test na Covid nie starší ako 7 dní.

-Záujemcovia/ Klienti však môžu uplatniť zákonnú výnimku z Vyhlášky, a to v situáciách, kedy ide o nevyhnutnú životnú potrebu. Tou je v súvislosti s obhliadkou myslená okamžitá potreba zaobstarania nového bývania. Týka sa to záujemcov/klientov, ktorí v čase platnosti zákazu vychádzania nemajú bývanie a čím skôr si ho potrebujú zaobstarať v spolupráci s realitnou kanceláriou, ktorá im ho pomôže nájsť skôr, než by sa im to podarilo osobne.
- Záujemcovia/ Klienti nie sú v karanténe
- Záujemcovia/ Klienti nemajú cestovateľskú anamnézu a ani sa s nikým, kto by túto anamnézu mal nestretli
- Obhliadky sa vykonávajú výhradne s minimálnym počtom ľudí s určenými ochrannými pomôckami.

Odmena za TIP :
V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ?

Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.738084, LON 19.162142)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: