id#215 | Ponuka NA PREDAJ

Apartmán, Guardamar del Segura, Costa Blanca- Španielsko

Cena: 89.000 €
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Dr. Andrea Slobodníková, Ed.D | +421 918 952 903 | Email: andrea@slobodnikova.sk
Ďalšie ponuky makléra
Popis nehnuteľnosti:

Realitná spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. ponúka na predaj apartmán v stredomorskom štýle na pláži Guardamar, v centrálnej oblasti Guardamar del Segura, v meste Guardamar. Svetlý, plne vybavený apartmán s veľkou priebežnou terasou, sa nachádza v areáli s výťahom neďaleko pláže a v tesnej blízkosti borovicového lesa lesa Guardamar del Segura. Benefitom je vynikajúca dostupnosť všetkých služieb, supermarketov, reštaurácií, kaviarní, .... Apartmán pozostáva z obývacej izby s jedálňou s integrovanou kuchyňou, 1 spálne s manželskou posteľou, 1 dvojlôžkovej izby a 1 kompletne zrekonštruovanej kúpeľne. Apartmán poskytuje krásny panoramatický výhľad nielen zo súkromnej terasy, ale i komunitného solária a je možné k nemu prikúpiť i garáž. Nehnuteľnosť má veľký potenciál prenájmu vďaka veľmi žiadanej oblasti, v ktorej sa nachádza.

Sumarizácia:
Izby: 3 ( obývacia izba, 2 spálne)
Kúpeľne: 1
Výmera : 70 m2
Terasa : priebežná
Zariadený (nábytok, mikrovlnná rúra, práčka, domáce spotrebiče)
Výťah
Garáž : 1 (voliteľná)
Energetické hodnotenie: V procese

V prípade záujmu o obhliadku alebo doplňujúcich otázok nás kontaktujte.:
Ing. Jan Vundr (SK, RU, EN)
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+421 907 99 88 77
+421 48 419 18 17

Prezentáciu nehnuteľnosti realizujeme prostredníctvom našich, slovensky hovoriacich maklérov, žijúcich v Španielsku a detailne poznajúcich miestne pomery. Ak ste sa rozhodli investovať do vlastnej nehnuteľnosti tu v Španielsku, na bielom pobreží Costa Blanca (medzi Valenciou a Alicante), radi Vám pomôžeme bezpečne prekonať jazykové a administratívne bariéry pri jej kúpe. Spoločne s Vami prejdeme celým obchodným procesom a v prípade kúpy nehnuteľnosti sa postaráme aj o jej prenájom, správu, údržbu či prípadnú rekonštrukciu.
Realitná spoločnosť BB-REALITY, s.r.o.- zastúpená Ing. Janom Vundrom, spoločne s maklérmi v Španielsku zabezpečuje kompletný balík služieb t.j. zabezpečenie leteniek do Španielska a späť, letiskový transfer, ubytovanie, prezentácia občianskej vybavenosti so slovenským delegátom žijúcim v danej lokalite, autorizovaný právny servis a prípadné VYBAVENIE HYPOTÉKY tu v Španielsku. Budeme Vás sprevádzať počas celého obchodného procesu a samozrejme aj po ňom, ako našich nových Slovenských priateľov tu v Španielsku.
Na Slovensku Vám vieme zabezpečiť predaj, či prípadnú výmenu Vašej nehnuteľnosti, za nehnuteľnosť v Španielsku.
Každopádne si môžete byť istí, že kúpa nehnuteľnosti v jednej z najkrajších prímorských lokalít Španielska- Costa Blanca, je veľmi dobrá a rozumná investícia. HASTA LA VISTA.

Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o. je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom.
Možnosť výmeny za Vašu nehnuteľnosť alebo kúpy prostredníctvom úveru. V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám radi poradíme pri jeho výbere a aj kompletne zabezpečíme jeho vybavenie- naša spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. sa špecializuje na finančné poradenstvo a kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností. Spoluprácou aj so zahraničnými partnermi dokážeme optimálnym spôsobom vyriešiť akýkoľvek zámer nášho klienta a zabezpečiť mu najvýhodnejšie financovanie, ktoré je aktuálne na trhu dostupné.
Costa Blanca (Biele pobrežie) je úsek španielskeho pobrežia Stredozemného mora ležiace v provincii Alicante . Tiahne sa v dĺžke asi 240 kilometrov od mesta Denia na severe (kde nadväzuje na Costa del Azahar ) po Pilar de la Horadada , pri pobreží sa nachádza ostrov Nueva Tabarca.
Názov Costa Blanca nepochádza od miestnych obyvateľov, bol vytvorený až v päťdesiatych rokoch 20. storočia ako súčasť propagačnej kampane British Airways, údajne podľa typických dedín s bielymi domčekmi.
Región patrí k najnavštevovanejším miestam Španielska: ponúka tristo dní slnečného svitu v roku a priemernú ročnú teplotu 20 ° C, kúpať v mori sa dá od apríla do októbra.
Po druhej svetovej vojne sem začali jazdiť ako prví Nemci, neskôr pobrežie objavili aj turisti z britských ostrovov a východnej Európy.
Na Costa Blanca je možné nájsť piesočné aj kamienkové pláže, v oblasti Marina Alta zasahujú hory do tesnej blízkosti mora. Hlavným turistickým centrom oblasti je Benidorm s množstvom vysoko podlažných hotelov, ďalšími významnými letoviskami sú Xàbia , Calp alebo Benissa. Turisti navštevujú tiež veľkomesto Alicante s množstvom architektonických pamiatok, predovšetkým hradom Castillo Santa Bárbara, háje datľových paliem v okolí Elche, zábavný park Terra Mítica, bývalé kúpele Preventori d'Aigües alebo gotickú katedrálu v Orihuele.
Costa Blancu je možné rozdeliť na dve časti s hranicou pri hlavnom meste Alicante. Severná časť leží v susedstve horských masívov a je o poznanie zelenšia. Južná časť naopak trpí skôr suchom (ročne tu spadne sotva 250 mm zrážok), zato však má dlhé belostné pláže a piesočné duny, jedny z najvýznamnejších na španielskom pobreží. Rozľahlá oblasť pohyblivých dún sa tiahne od južnej časti mesta Santa Pola až po oblasť La Mata v Torrevieja. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 38.071835, LON -0.667818)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Dr. Andrea Slobodníková, Ed.D | +421 918 952 903 | Email: andrea@slobodnikova.sk
Ďalšie ponuky makléra
Podobné ponuky nehnuteľností: