id#166 | Ponuka PREDANÉ

PREDANÉ- Rodinný dom - RD, Banská Bystrica, Šalkovská cesta

Cena nehnuteľnosti: na vyžiadanie
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

PREDANÉ- EXKLUZÍVNE  ponúkame na predaj rodinný dom  na slnečnom pozemku  s výmerou 1907 m2 v obci Šalková. Dom je po rekonštrukcii. Vymenené plastové okná, nová elektroinštalácia, nové rozvody vody, nové ústredné kúrenie, stierky, zateplenie, nové interiérové dvere. Strecha je pokrytá plechom. Kúrenie je zabezpečené na pevné palivo, ale v ceste  pred domom sa nachádza  plyn. Dom je napojený na verejnú kanalizáciu. Celý pozemok je oplotený.  Dispozícia domu je nasledovná. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, spálňa. Na poschodí sú tri priestranné izby a kúpeľňa s WC. Podkrovie  domu je zateplené. Súčasťou domu je kotolňa, hospodárska miestnosť a dreváreň. Na pozemku sa nachádzajú ďalšie dve stavby, ktoré slúžia ako dielňa a hospodárska budova. Na záhrade sú vysadené staré aj nové ovocné stromy. Priestranný pozemok ponúka rôznorodé využitie.  Bližšie informácie či prípadnú obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle 0915 53 33 03– Sitová Ivona.

 

Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o. je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

 

Možnosť výmeny za Vašu nehnuteľnosť alebo kúpy prostredníctvom úveru. V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám radi poradíme pri jeho výbere a aj kompletne zabezpečíme jeho vybavenie- naša spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. sa špecializuje na finančné poradenstvo a kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností, spolupracujeme so všetkými bankovými domami- Československá obchodná banka, mBank,  Poštová banka, Prima banka,  Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit bank, VÚB. Spoluprácou s týmito partnermi dokážeme optimálnym spôsobom vyriešiť akýkoľvek zámer nášho klienta a zabezpečiť mu najvýhodnejšie financovanie, ktoré je aktuálne na trhu dostupné. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 53 33 03, Ivona Sitová, BBreality.sk

 

  
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.74161, LON 19.215287)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: