id#188 | Ponuka PRENAJATÉ

PRENAJATÉ 1-izbový byt, Banská Bystrica, Skuteckého, 31 m2

Cena nehnuteľnosti: na vyžiadanie
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

PRENAJATÉ Ponúkame klientom na prenájom slnečný, tehlový, južný (cca 31 m2) jednoizbový byt (viď. pôdorys) v centre Banskej Bystrice- Skuteckého ulica (vedľa Okresného súdu). Podkrovný, dispozične dobre riešený byt je kompletne zrekonštruovaný, vhodný na okamžité užívanie. Byt má bezpečnostné dvere, plastové okná. Zariadenie bytu: chladnička s mrazničkou, práčka, mikrovlnná rúra, elektrická varná doska, elektrická rúra na pečenie, televízor. V cene nájmu je internet. Mesačná suma prenájmu bytu s parkovacím miestom bez elektrickej energie je 450 €. Jedná sa o dlhodobý prenájom a nájomná zmluva sa uzatvára MINIMÁLNE na dobu 12 mesiacov. Majitelia bytu ocenia nájomcov nefajčiarov. Energetický certifikát budovy: B. 

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, na osobnej obhliadke alebo v kancelárii spoločnosti BB-REALITY, s.r.o.– Skuteckého 17, Banská Bystrica (zabezpečené parkovanie)- Ing. Jan Vundr- 0907 99 88 77, 048 419 18 17, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

História Banskej Bystrice je nerozlučne spätá s ťažbou drahých kovov – striebra a medi. Vďaka nerastnému bohatstvu význam osady Bystrica v minulosti rýchlo stúpal a v roku 1255 ju uhorský kráľ Belo IV. udelením rozsiahlych privilégií povýšil na mesto. Zlatou érou v histórii Banskej Bystrice bolo obdobie 15. a 16. storočia, keď tu pôsobila úspešná Thurzovsko-Fuggerovská mediarska spoločnosť. Aj vďaka nej získala Bystrica prívlastok „medená“. Historické jadro Banskej Bystrice, ktoré bolo za mestskú pamiatkovú rezerváciu vyhlásené v roku 1955, zdobia mnohé architektonické skvosty tohto významného obdobia. Kolorit mesta dotvárajú tiež pamiatky viažuce sa k novodobej histórii Banskej Bystrice. Tá je spojená najmä so Slovenským národným povstaním v roku 1944, svedectvom čoho je Pamätník SNP s Múzeom SNP.
Dnešná Skuteckého ulica v centre Banskej Bystrice vznikla na prelome storočí po zbúraní Kostola sv. Ducha na mieste bývalej Hungárie s maďarským názvom Deák Ferencz (uhorský minister) utcza. Až do druhej svetovej vojny sa volala Súdobná, potom ulica A. Hitlera a po roku 1945 jej zas prischol názov Stalinova. Potom sa z nej stala Ulica obrancov mieru a od roku 1990 nesie terajší názov - Skuteckého. 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.740441, LON 19.153834)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: