id#145 | Ponuka REZERVOVANÉ

REZERVOVANÉ- 3-izbový byt, Banská Bystrica, ČSA, 133 m2

Cena nehnuteľnosti: na vyžiadanie
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Popis nehnuteľnosti:

REZERVOVANÉ- EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3 izbový - tehlový byt po luxusnej, štýlovej rekonštrukcii v centre mesta Banská Bystrica o výmere 133 m2 s príslušenstvom s príslušenstvom. Byt sa nachádza na 1. poschodí (nie prízemie/na ulici ČSA). V byte bola zmenená dispozícia, vymenené interiérové dvere s obložkovými zárubňami, vchodové bezpečnostné dvere, nové rozvody elektriky, vody, kuchynská linka je robená na mieru so vstavanými spotrebičmi. V celom byte sú použité luxusné materiály, obklady, dlažby a omietky. Kúrenie a ohrev teplej vody je vlastným plynovým kotlom /nízke náklady/.
Dispozícia bytu je nasledovná: vstupná chodba, WC so sprchovacím kútom, izba s balkónom, kuchyňa prepojená s jedálenským kútom a obývačkou. Zo spálne je prístupná kúpeľňa. Bytový dom prešiel rekonštrukciou - strecha, výmena plastových okien, oprava balkónov a oprava fasády.
Bližšie informácie či prípadnú obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle 0915 53 33 03– Sitová Ivona.

Možnosť výmeny za Vašu nehnuteľnosť alebo kúpy prostredníctvom úveru. V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám radi poradíme pri jeho výbere a aj kompletne zabezpečíme jeho vybavenie- naša spoločnosť BB-REALITY, s.r.o. sa špecializuje na finančné poradenstvo a kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností, spolupracujeme so všetkými bankovými domami- Československá obchodná banka, mBank, OTP banka, Poštová banka, Prima banka, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit bank, VÚB. Spoluprácou s týmito partnermi dokážeme optimálnym spôsobom vyriešiť akýkoľvek zámer nášho klienta a zabezpečiť mu najvýhodnejšie financovanie, ktoré je aktuálne na trhu dostupné. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 53 33 03, Ivona Sitová, BBreality.sk 
Zobraziť celý popis nehnuteľnosti
Zobraziť celú ponuku nehnuteľností na mape. (GPS: LAT 48.737361, LON 19.1539)
Radi Vám poskytneme viac informácií aj o tejto nehnuteľnosti.
Realitná kancelária: BB-REALITY, s.r.o., Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica
IČO: 36 720 160, DIČ: 2022294945
Viac informácií o našej realitnej kancelárii
V prípade záujmu kontaktujte makléra:
Podobné ponuky nehnuteľností: